TEM-TUR Turizm Acentası

HAKKIMIZDA

TEM-TUR Turizm Acentası


TEM-TUR Turizm Acentası 1979 yılında A grubu Turizm Acentası olarak " Temoçin Arukan " tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikamız ile turizm sektöründe müşterilerimize eksiksiz hizmet vermeye çalışmaktayız. Müşteri portföyümüz ağırlıklı olarak Türkiye'de yaşayan yabancılar ve yerli müşterilerden oluşmaktadır. Şirketimiz 30 yıla yakın süredir bütün hava yolları ile, yurt içi ve yurtdışı Kültür Turları, Kongre, Bayi toplantısı ve diğer bütün özel organizasyonlar ile size hizmet vermektedir. Hizmette kalite ve fiyatta uygunluk devamlılığımızı sağlamamızda en büyük etken olmuştur.


Güler Yüzlü Hizmet, Hızlı Çözüm
TEM-TUR çatısı altında yıllardır aynı şekilde siz değerli müşterilerimize güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Her türlü tatil, tur ve organizasyon çözümlerinizi en hızlı şekilde karşılamaktayiz.


Güvenilir Kadro
Alanlarında uzman, taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde cevap verecek deneyimli kadromuzla, siz müşterilerimize hatasız ve güvenilir hizmet sunmaktayız.


Müşteri Memnuniyeti
Acentamızda kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. Yorumlarınız, istekleriniz ve görüşleriniz bizim için önemlidir. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

TEM-TUR'DAN HABER ALMAK İÇİN LİSTEMİZE KAYIT OLUN
©2015 | Temo Theus Turizm ve Tic. Ltd. Şti.